De Carolinahoeve
Na een wandeling of fietstocht in Nationaal Park Veluwezoom even bijkomen met de kinderen!
Toe aan een pauze na een wandeling met je kinderen door Nationaal Park Veluwezoom? Nabij de Onzalige Bossen en Hagenau vind je De Carolinahoeve.
De Carolinahoeve is gelegen op een uniek punt, waar veel wandel- en/of fietsroutes zich kruisen. Een ideale plek voor een drinkpauze, ontbijt, lunch of borrel. Met de OERRR-kindertosti is het ook voor de kinderen een feestje!
De Carolinahoeve is dagelijks geopend van 9.00-16.30 uur.
Klik voor meer informatie over de Carolinahoeve op de roze button.
Op zoek naar meer kindvriendelijke restaurants? Klik hier voor meer gezellige plekjes in de buurt!
De Carolinahoeve
Carolinahoeve 1
6994 JB De Steeg
Openingstijden
Klik voor openingstijden door naar de website.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Arnhem
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Koningsdag vieren in en om Arnhem
Koningsdag in Arnhem vieren met kinderen? Dat betekent langs kleedjes struinen of zelf op een kleedje spullen verkopen, spelletjes doen en vooral veel gezelligheid!
Leuke uitjes voor de meivakantie
Meivakantie! Wat zijn er weer veel leuke activiteiten in en om Arnhem! Van actieve uitjes binnen en buiten, mooie films tot ontdekken en spelen in musea en kastelen en nog heel veel meer. Lees gauw verder!
Dagje vrij? Ga lekker eropuit in Regio Arnhem!
Voel je vrij om samen op pad te gaan in de regio Arnhem. Waar spelen in het groen, het verleden ontdekken en genieten van het uitzicht allemaal dichtbij zijn. Deze leuke tips wil je zien!