
De Pizzabakkers
Ga genieten van een overheerlijke Pizza bij De Pizzabakkers aan de Boerenstraat in Arnhem.
De pizza’s van De Pizzabakkers worden gebakken in de Italiaanse houtoven. Door het complexe deegbereidingsproces volgens authentiek Romeins recept is de bodem superlekker, dun en krokant. De pizza’s worden belegd met uitsluitend verse en zoveel mogelijk eerlijke, ingrediënten.
Geniet van klassiekers als de Margherita, Salami en Napoletana of van een heerlijke ´Pizza van de maand´. Naast pizza’s vind je ook echte Italiaanse antipasti en heerlijke salades op het menu.
Kinderen kunnen tijdens het wachten op hun pizza vragen om een bolletje speeldeeg, lekker ‘kleien’ met pizzadeeg! (Niet om op te eten, alleen om mee te spelen)
Bij De Pizzabakkers kan je alleen betalen met PIN of creditcard!
Wil je meer informatie? Klik op de roze websitebutton om doorgelinkt te worden naar de website.
Tip: Bekijk ons hele overzicht van kindvriendelijke restaurants in en om Arnhem.
De Pizzabakkers Arnhem
Broerenstraat 35
6811 EB Arnhem
Openingstijden
Maandag t/m donderdag: 17.00 - 22.00 uurVrijdag / Zaterdag: 17.00 - 23.00 uur
Zondag: 17.00 - 22.00 uur
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x een wandeling met kinderen
Even lekker naar buiten? Pak een heerlijk moment om met de kinderen te wandelen in onze prachtige regio. Wij hebben de leukste hotspots voor wandelingen met de kinderen voor je op een rijtje gezet. Geniet er lekker samen van!
Eropuit in de meivakantie! Bekijk deze leuke tips!
Wat is er veel te beleven in onze mooie regio en iets daarbuiten! We hebben leuke gezinsuitjes, tips voor Pasen, Koningsdag en meer voor je op een rijtje gezet.
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland