Sporten met Monkey Moves
Monkey Moves is een uniek beweegprogramma waar kids meerdere sporten leren.
Kinderen goed leren bewegen, daar gaan ze voor bij Monkey Moves. Sport, hét middel om kinderen fit en zelfredzaam te maken. Zo kunnen zij zich ontwikkelen tot volwaardige kleine apekoppen die steeds weer nieuwe stappen durven te zetten, nieuwe dingen leren en met een positief zelfbeeld de wereld ontdekken.
In het multisport programma zal om de drie weken een nieuwe sport behandeld worden, over een jaar heeft een kind 11 verschillende sporten mogen ervaren. Naast de specifieke sport die behandeld wordt, zal er elke les een klim- en klauterparcours aanwezig zijn. Het parcours lokt het spontaan bewegen van het kind uit en het leert zo zelfstandig, dan wel onder begeleiding van ouder of professional verschillende motorische vaardigheden eigen te maken.
Middels sportieve activiteiten, passend bij de sociale- en motorische vaardigheden van de verschillende leeftijdsgroepen, wordt de brede motorische ontwikkeling gestimuleerd van je apekop en wordt jij als ouder geholpen met dit stukje van de opvoeding.
De volgende lessen worden aangeboden: dreumesgym (1,5 t/m 3 jaar), peutergym (3 t/m 4 jaar), kleutergym (4 t/m 6 jaar) en basisschoolkinderen (6 t/m 9 jaar)
Er is een gratis proefles mogelijk, zodat je kind kennis kan maken met Monkey Moves.
Locaties: Arnhem, Duiven, Westervoort en Rheden.
Voor meer informatie ga je snel naar de roze websitebutton!
Kijk ook eens in onze rubriek eropuit voor leuke uitjes met kinderen.
Monkey Moves
Openingstijden
Check voor de actuele tijden de website via de roze button.Prijs
Klik voor tarieven door naar de site.Lijstjes voor Arnhem
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Muziekzomer Gelderland met kinderen
Ontdek samen hoe leuk klassieke muziek kan zijn! Tijdens Muziekzomer Gelderland genieten jullie van vrolijke familievoorstellingen en concerten door jong muzikaal talent.
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
Dagje eropuit? Bekijk deze 8 leuke tips in Regio Arnhem!
Voel je vrij om samen op pad te gaan in de regio Arnhem. Waar spelen in het groen, het verleden ontdekken en genieten van het uitzicht allemaal dichtbij zijn. Deze leuke tips wil je zien!