Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Sporten met Monkey Moves

Monkey Moves is een uniek beweegprogramma waar kids meerdere sporten leren.

Kinderen goed leren bewegen, daar gaan ze voor bij Monkey Moves. Sport, hét middel om kinderen fit en zelfredzaam te maken. Zo kunnen zij zich ontwikkelen tot volwaardige kleine apekoppen die steeds weer nieuwe stappen durven te zetten, nieuwe dingen leren en met een positief zelfbeeld de wereld ontdekken.

In het multisport programma zal om de drie weken een nieuwe sport behandeld worden, over een jaar heeft een kind 11 verschillende sporten mogen ervaren. Naast de specifieke sport die behandeld wordt, zal er elke les een klim- en klauterparcours aanwezig zijn. Het parcours lokt het spontaan bewegen van het kind uit en het leert zo zelfstandig, dan wel onder begeleiding van ouder of professional verschillende motorische vaardigheden eigen te maken.

Middels sportieve activiteiten, passend bij de sociale- en motorische vaardigheden van de verschillende leeftijdsgroepen, wordt de brede motorische ontwikkeling gestimuleerd van je apekop en wordt jij als ouder geholpen met dit stukje van de opvoeding.

De volgende lessen worden aangeboden: dreumesgym (1,5 t/m 3 jaar), peutergym (3 t/m 4 jaar), kleutergym (4 t/m 6 jaar) en basisschoolkinderen (6 t/m 9 jaar)

Er is een gratis proefles mogelijk, zodat je kind kennis kan maken met Monkey Moves.

Locaties: Arnhem, Duiven, Westervoort en Rheden.

Voor meer informatie ga je snel naar de roze websitebutton!

Kijk ook eens in onze rubriek eropuit voor leuke uitjes met kinderen.

Monkey Moves

Openingstijden Check voor de actuele tijden de website via de roze button.
Prijs Klik voor tarieven door naar de site.

Uitgelicht

Kinderherdenking 4 mei livestream in Madurodam

Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Koningsdag vieren in en om Arnhem

Koningsdag in Arnhem vieren met kinderen? Dat betekent langs kleedjes struinen of zelf op een kleedje spullen verkopen, spelletjes doen en vooral veel gezelligheid!

Leuke uitjes voor de meivakantie

Meivakantie! Wat zijn er weer veel leuke activiteiten in en om Arnhem! Van actieve uitjes binnen en buiten, mooie films tot ontdekken en spelen in musea en kastelen en nog heel veel meer. Lees gauw verder!

Dagje vrij? Ga lekker eropuit in Regio Arnhem!

Voel je vrij om samen op pad te gaan in de regio Arnhem. Waar spelen in het groen, het verleden ontdekken en genieten van het uitzicht allemaal dichtbij zijn. Deze leuke tips wil je zien!

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief