
Zwemles bij Doorwerth
Leuke zwemlessen bij Zwemschool Doorwerth waar jouw kind centraal staat in plaats van de methode.
Zwemles in Fletcher hotel Doorwerth-Arnhem
In het hotel geven professionals zwemles in kleine groepjes van maximaal vijf kinderen. Hierdoor zwemt elk kind in een rustige omgeving. Jouw kind staat centraal tijdens de zwemles in plaats van de methode. Elk kind krijgt een eigen aanpak om te leren zwemmen. De leerweg sluit dus helemaal aan bij jouw kind. Tijdens de zwemles van 45 minuten kunnen ouders in een aparte ruimte in het hotel ontspannen of werken. Maar kijken hoe goed jouw kind leert zwemmen is ook altijd een optie!
Flexibiliteit staat centraal
Je kunt een gratis proefles boeken voor je kind. Bevalt het? Dan stromen ze gelijk door want er is geen wachttijd en er zijn geen inschrijfkosten. Je zit nergens aan vast, want de zwemles is zonder kosten stop te zetten.
Klik op de roze button voor meer informatie en het boeken van een leuke proefles.
Op zoek naar andere leuke clubje voor je kind? Bekijk dan ook eens onze categorie Clubjes.
Zwemschool Doorwerth
Parklaan 19
2225 SN Katwijk aan Zee
Openingstijden
Klik voor lestijden door naar de site.Prijs
Klik voor kosten door naar de site.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lente: 10x leuke activiteiten
Hoe halen jullie de lente in huis? Welke activiteit staat op jullie wensenlijstje voor het voorjaar? Voor de zonnige én regenachtige lentedagen hier 10 leuke dingen om samen met je kinderen te doen. Gewoon lekker thuis.
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
Eropuit in de meivakantie! Bekijk deze leuke tips!
Wat is er veel te beleven in onze mooie regio en iets daarbuiten! We hebben leuke gezinsuitjes, tips voor Pasen, Koningsdag en meer voor je op een rijtje gezet.