Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

The Space

Ga terug naar de Koude Oorlog bij The Space Veghel. Jij zit aan de knoppen van de raketinstallatie.

Tijdens de Koude Oorlog werd er smerig gespeeld door de geheime diensten. The Space heeft dan ook twee missies waar je uit kunt kiezen! Bij The Launch ben jij een Amerikaanse soldaat met als taak de 25 meter hoge raket te lanceren binnen 60 minuten.

In The Sabotage ben jij een Russische spion. Jouw doel is inbreken in de zwaar beveiligde Amerikaanse raketbasis om de raket te saboteren.

Er is altijd spelbegeleiding in de escape room vanuit Noordkade Uitjes. Dan kunnen de ouders aan de bar een drankje nuttigen. Als ouder deelnemen is geen probleem, kosten voor deelname worden dan ook doorberekend.

Voor meer informatie klik je op de roze button!

Op zoek naar leuke uitstapjes voor in de vakantie? Neem een kijkje in de Uitagenda!

The Space

Verlengde Noordkade 4a

5462 EH Veghel

Mail direct

Mail direct naar The Space

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

De Betoverde Bomentuin

Ontdek Bomentuin d’n Hooidonk in het donker, vol licht, muziek en gezelligheid

Sint Maartensfeest Zaltbommel met kinderen

Lampions, liedjes & samen delen, Sint-Maarten feest!

Docus de das avonturenpad!

Een mooi, leuk, gezellig en sportief avontuur, dat is een wandeling over het Docus de Das-avonturenpad!

D’n Elfde van d’n Elfde voor kinderen in Oeteldonk

Carnavalspret: speurtocht voor jonge Oeteldonkers!

Uitgelicht

Spelletjesfans opgelet, het Spellenspektakel komt eraan!

Den Haag: de leukste stad voor kinderen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes

Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.

12x kinderboerderij in Den Bosch en iets verder!

Ben jij een échte dierenliefhebber? En wil jij alles te weten komen over dieren? Of vind je het heerlijk om in de natuur te spelen? Dan is een bezoekje aan een kinderboerderij een goed idee! Je vindt er heel veel verschillende dieren zoals geiten, schapen, koeien, ganzen, konijnen, varkens, kippen en eenden. Vaak met leuke speeltuin. Leuk gratis uitje voor peuters, kleuters of gewoon het hele gezin!

18x Heerlijke herfstwandeling in en om Den Bosch

Lekker wandelen altijd een goed idee! Wist je dat Den Bosch en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 18 fijne plekken voor een mooie en leuke boswandeling met kinderen in de winter!

4x Verlichte Sinterklaasintocht in de omgeving van Den Bosch!

Vorig jaar zijn we naar de verlichte sinterklaasintocht in Vlijmen geweest. Dat was écht supergaaf! Maar er zijn nog meer sinterklaasintochten met mooie verlichting in de omgeving van Den Bosch. Ontdek ze hier!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief