Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwemmen Engelermeer

Speel-, sport- en zwemliefhebbers gaan naar het Strandbad Engelermeer!

Strandbad Engelermeer is een fijne omgeving om op een warme zomer dag te vertoeven. Het strand loopt er langzaam af en heb je voldoende overzicht op de kleintjes. Naast een zandstrand, kun je je handdoekje ook op het grasveld leggen waarna je na een drukke zwempartij je even kunt bijkomen met een ijstje in je hand.

Geen zin om het water in te duiken, neem dan een bal mee om lekker een balletje te voetballen. Ook kun je lekker spelen in de speeltuin of de uitkijktoren beklimmen.

Tijdens de zomerdagen is het hier een gezellige drukte!

Praktisch

  • Voldoende parkeermogelijkheid en is ook nog eens gratis
  • Strandpaviljoen aanwezig inclusief beheer- en E.H.B.O-ruimte, toiletten en een horecagelegenheid. 

Gemeente 's Hertogenbosch

Meerheuvelweg 1

5221 TP 's-Hertogenbosch

Openingstijden Dagelijks van 10.00 - 17.00 uur toezicht aanwezig.
Mail direct

Mail direct naar Gemeente 's Hertogenbosch

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Waar Draken Wonen: gratis speurtocht in Den Bosch

Ga op drakenspeurtocht in de binnenstad van Den Bosch

SOIL: Lied van Boom (1,5+)

Bijzondere en rustgevende muziekvoorstelling voor de aller kleinste!

Het Huis van Bosch

Ben je wel eens in Het Huis van Jheronimus Bosch geweest aan de Markt in Den Bosch? Unieke ervaring!

Bossche Bollen belevenis

Een tof uitje voor het hele gezin, vol interactie en humor in het meest opgeklopte mini-museum ter wereld

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

18x Heerlijke boswandeling in en om Den Bosch

Lekker wandelen altijd een goed idee! Wist je dat Den Bosch en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 18 fijne plekken voor een mooie en leuke boswandeling met kinderen in de winter!

6x leuke binnenzwembaden in regio Den Bosch

Bommetjeee! Naar het zwembad met de kinderen. Heerlijk van de glijbaan, plonsen in het peuterbad of je laten meenemen in de stroomversnelling. Bij deze binnenzwembaden in Den Bosch, Boxel, Waalwijk, Rosmalen, Oss & Kerkdriel zwem je het hele jaar goed!

Overzicht carnavalsoptochten regio Den Bosch 2026!

Kun je geen genoeg krijgen van alle mooie optochten die er te zien zijn tijdens Carnaval? Ik heb een overzicht voor je gemaakt zodat je geen enkele kinderoptocht hoeft te missen!

Vogelvoer maken: dat kan iedereen!

Zelf vogelvoer maken is vrij eenvoudig en hartstikke leuk. En daarna vogeltjes spotten. Vink, mees, merel: zie jij het verschil?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief