
Winter bij De Langspier
In de winter lekker wandelen en genieten van de natuur met het hele gezin bij De Langspier in Boxtel.
Ook in de winter kun je lekker genieten van de natuur bij Recreatieplas De Langspier in Boxtel.
Heel de winter kun je op zondag lekker wandelen of fietsen bij De Langspier, daarna lekker warm worden in het Paviljoen met een beker warme chocolademelk. Heerlijk zo’n zondag! Wanneer er ijs ligt, is Recreatieplad De Langspier elke dag geopend en kun je zelfs ’s avonds je schaatskunsten oefenen!
Veel winterplezier!
Recreatieplas De Langspier
Molenwijkseweg 5c
5282 KA Boxtel
Openingstijden
Winterseizoen (1 november - 1 mei)Zondag: plas vrij toegankelijk, paviljoen geopend.
Wanneer er ijs ligt is het park dagelijks geopend.
Prijs
GRATISToon op kaart
Meer inspiratie


Zomervakantie bij GeoFort
Ontdek deze zomer planeet aarde met speurtochten, workshops en natuurlijk Minecraft!
BOUNCE VALLEY
In dit gigantische Airpark in Hedel kun je springen, klimmen, glijden en nog veel meer!
Avonturenpark De Bergen!
Wil je een dag vol met toffe activiteiten op een heerlijke plek? Kom dan naar Avonturenpark De Bergen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
5x Blotevoetenpad in de buurt van Den Bosch!
Heerlijk met je blotevoeten over de blotevoetenpaden struinen! Voel de verschillende ondergronden tussen je tenen, durf jij het aan? Superleuk uitje voor kinderen. Ontdek alle blotevoetenbanden in de omgeving van Den Bosch!
10x Kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras in de buitenlucht in en om Den Bosch
Zon, speelplezier én lekker eten: ontdek deze toffe plekken met buitenspeeltuin én terras.
Kindvriendelijke beachbars in regio Den Bosch
Zandkastelen bouwen, voeten in het zand en jij met een drankje op het terras: ontdek de leukste strandtenten in en om Den Bosch waar het voor kinderen en ouders genieten is.