Peuterpret in de bieb
Kom iedere woensdag met je peuter luisteren naar leuke kinderverhalen bij Bibliotheek Den Haag.
Peutertijd in de bieb (2 tot 4 jaar)
Elke woensdagochtend wordt in Bibliotheek Den Haag voorgelezen en wordt een boek tot leven gebracht!
Kom samen met je peuter van 2 tot 4 jaar luisteren naar mooie en spannende verhalen. Klik door via de roze button voor alle Peuterpret-activiteiten in de Haagse bibliotheken! Daar zie je in welke binbliotheek deze woensdag de activiteiten zijn.
Echt een leuk uitje met je peuter. Even de deur uit en samen wat leuks doen. Het is gratis en je ontmoet andere ouders met peuters.
Wil je er graag vaker met je kids op uit in omgeving Den Haag? Bekijk deze pagina.
Op woensdagochtend in de vestigingen van Bibliotheek Den Haag
Bibliotheek Den Haag - diverse vestigingen
Spui 68
2511 BT Den Haag
Openingstijden
10.15-11.00 uur.Prijs
Deelname is gratis. Aanmelden is niet nodig!Toon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Familiezondag in Amare
Kom genieten van een gratis weekenduitje voor het hele gezin met workshops en voorstellingen in Amare.
Kleuterbios: Vier Feest met Dikkie Dik
Gezellig met je kleintje(s) naar de Kinepolis Kleuterbios; een heel speciaal weekenduitje!
Summersounds 2026: ACVA Airlines!
Fasten your seatbelts en geniet van dit vrolijke zomerconcert van ACVA in de Noorderkerk Den Haag!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Theaterschool Rabarber: spelen, maken, beleven!
In het hart van Den Haag is Theaterschool Rabarber dé plek waar kinderen en jongeren van 4 tot 21 jaar niet alleen de kunst van het theater leren, maar ook zichzelf ontdekken en ontwikkelen. Meld je kind NU aan en schitter op het podium.
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).
Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!
Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.