Peuterpret in de bieb
Kom iedere woensdag met je peuter luisteren naar leuke kinderverhalen bij Bibliotheek Den Haag.
Peutertijd in de bieb (2 tot 4 jaar)
Elke woensdagochtend wordt in Bibliotheek Den Haag voorgelezen en wordt een boek tot leven gebracht!
Kom samen met je peuter van 2 tot 4 jaar luisteren naar mooie en spannende verhalen. Klik door via de roze button voor alle Peuterpret-activiteiten in de Haagse bibliotheken!
Wil je er graag vaker met je kids op uit in omgeving Den Haag? Bekijk deze pagina.
Op woensdagochtend in de vestigingen van Bibliotheek Den Haag
Bibliotheek Den Haag - diverse vestigingen
Spui 68
2511 BT Den Haag
Openingstijden
10.15-11.00 uur.Prijs
Deelname is gratis. Aanmelden is niet nodig!Toon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Dansvoorstelling Na de Stilte
Prachtige dansvoorstelling (7+) van Lonneke van Leth Dans bij Korzo tijdens het Holland Dance Festival!
Familiezondag in Amare
Kom genieten van een gratis weekenduitje voor het hele gezin met workshops en voorstellingen in Amare.
Lentekriebels festival
Samen naar het Lentekriebels Festival in de voorjaarsvakantie bij Het Nationale Theater.Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Theaterschool Rabarber: spelen, maken, beleven!
In het hart van Den Haag is Theaterschool Rabarber dé plek waar kinderen en jongeren van 4 tot 21 jaar niet alleen de kunst van het theater leren, maar ook zichzelf ontdekken en ontwikkelen. Meld je kind NU aan en schitter op het podium.
11 x doen in de Mall of the Netherlands met kids
In de Westfield Mall of the Netherlands zijn heel veel toffe winkels, uitjes en attracties om met je kinderen naartoe te gaan. Wij tippen onze 11 favorieten. Neem je kids vooral mee en maak er een dagje uit van!
Het Lentekriebels Festival 2026 in Den Haag
In de voorjaarsvakantie is het weer feest voor theaterliefhebbers! Tijdens het Lentekriebels Festival zie je de mooiste voorjaarsvakantie voorstellingen in Theater a/h Spui en de Koninklijke Schouwburg. Ook leuke activiteiten!