Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Little Champs Kickboksen Leidschenveen

Kickboksen voor kids vanaf 4 jaar. Werk op een toffe manier aan je weerbaarheid en zelfvertrouwen!

The Bushido Club geeft Little Champs Kickbokstrainingen voor kinderen in drie leeftijdscategorieën!

4 en 5 jaar
6 tot en met 11 jaar
12 tot en met 15 jaar

Tijdens deze kickboks training werk je zowel individueel als in groepsverband op een leuke en sportieve manier aan je innerlijke en fysieke kracht. Hiermee kun je je weerbaarheid en zelfvertrouwen flink vergroten!

De lessen worden elke woensdagmiddag en zaterdagmiddag verzorgd door The Bushido Club in Sporthal Leidschenveen (Vaz Diasdreef 20).

Wil je meer informatie of wil je eerst een gratis proefles volgen? Neem dan gerust dan gerust contact op via info@thebushidoclub.nl of kijk op de website via de roze button.

 

Tip: Ben je bijna jarig? We hebben voor jou een hele verzameling toffe kinderfeestjes in en om Den Haag. Creatief, actief, met dieren, het maakt niet uit, het is jouw feestje!

Tip: Neem eens een kijkje in de Kidsproof Uitagenda voor de actueelste uitjes in en om Den Haag. Ga voor een toffe activiteit, avontuurlijk bezoekje aan een museum of een spannende voorstelling!

The Bushido Club

Vaz Diasdreef 20

2492 JL Den Haag

Openingstijden Woensdag- en zaterdagmiddag
Prijs Proefles: gratis
Inschrijfkosten: € 15,- (eenmalig)

Maandelijkse contributie (met 1 maand opzegtermijn, schriftelijk):
1x per week trainen
4 t/m 5 jaar: € 17,50
6 t/m 11 jaar: € 20,-
Mail direct

Mail direct naar The Bushido Club

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Meer inspiratie

Kookcursus voor kids en tieners!

Leer de lekkerste dingen koken bij dé Kinderkookschool van Den Haag: de Haagse Kookschool!

Academy of Vocal Arts

De Academy of Vocal Arts in Den Haag is dé zangschool voor kinderen van 3,5 tot 16 jaar in Nederland.
Reserveer

Uitgelicht

Samen terug in de tijd

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Naar de Betovering deze herfstvakantie, wat is leuk?

De herfstvakantie 2025 staat voor de deur en dat betekent maar één ding: het is tijd voor Festival De Betovering! Maar met zoveel keuze; wat is nu leuk? We geven je alle inside tips. Bijvoorbeeld als je gratis voorstellingen zoekt of met je baby wilt of van een feestje houdt en the place to be zoekt. Je leest het hier!

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

Proef de geschiedenis op het Binnenhof

Zin in een herfstvakantie vol verhalen, geschiedenis én een vleugje mysterie? In Den Haag ontdek je alles over 800 jaar eten en drinken in het hart van onze democratie. Van middeleeuwse banketten tot moderne snacks — dit uitje is om te smullen!

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief