De Haagse Willemsvaart
Stap aan boord van een boot van de Willemsvaart en vaar mee van Den Haag naar Scheveningen!
Rederij De Willemsvaart is een kleine gezellige rederij die vanuit Den Haag naar Scheveningen vaart. Stap aan boord bij Chris die je heel veel over Den Haag weet te vertellen.
De rederij is flexibel dus schroom niet te vragen (bel even) of jouw favoriete route mogelijk is! Zo maakten wij tijdens onze stedentrip Den Haag, op verzoek een leuke stop bij de Waterkant waar we een kopje thee met schipper Chris dronken. En we lieten ons in de stad naar onze favoriete ijssalon brengen. Zo fijn dat dat kan!
Afhankelijk van het seizoen varen ze 7 dagen per week (in de wintermaanden 2 dagen per week) en kun je genieten van de stad vanaf het water. Onderweg hoor je veel over de dieren en planten die je ziet, super interessant. Ook leuk: in de zomer zijn er ook avondvaarten!
De Willemsvaart is genoemd naar Koning Willem I, die op verzoek van Burgemeester Copes van Cattenburch is gestart met het aanleggen van een waterweg tussen Den Haag en Scheveningen.
Wil je een keer meevaren? Klik dan op de roze button voor meer informatie over de mogelijkheden.
Let op: wel even reserveren!
Tip: wist je dat Kidsproof je ook via Facebook op de hoogte houdt van leuke activiteiten bij jou in de buurt? Like onze pagina nu en mis niets!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Meer inspiratie
De Notenkraker (6+)
De klassieke kerstklassieker komt tot leven op het toneel van Amare in Den Haag. Laatste kans!
Boeren en tuinders pakken winters uit!
Vrolijk verlichte trekkertochten, verlichte boerderijroutes of een leuke winterwandeling!
Familiezondag in Amare
Kom genieten van een gratis weekenduitje voor het hele gezin met workshops en voorstellingen in Amare.Blogs & inspiratie
Alle blogs
18 x winterse gezinsuitjes in Zuid-Holland
De winter is dé tijd voor gezellige uitjes met het hele gezin! Van lichtjes en schaatsbanen tot musea, doe-dingen en stoere avonturen: in heel Zuid-Holland valt zó veel te ontdekken. Warm je handen aan een beker choco en duik samen in de leukste wintertips!
10 x Voorstellingen voor kinderen in de kerstvakantie in Den Haag
In de Koninklijke Schouwburg en Theater aan het Spui beleef je samen met je kind(eren) de leukste, spannendste en grappigste voorstellingen. Hier vind je 10 aanraders voor de kerstvakantie én daarna. Ga je mee naar het theater? Tip: reserveer snel je kaartjes!
Ontdek dé winterstad van Nederland – Kom langs en ervaar het zelf!
Den Haag – Slenteren over de gezellige Royal Christmas Fair. Spektakel tijdens wintersportfestival Snowfest The Hague. Uitwaaien op het strand. Lichtjes in de Scheveningse haven en op heel veel andere plekken in de stad. Het Groot Kerstcircus. De traditionele nieuwjaarsduik Scheveningen. Het is slechts een greep uit alle activiteiten. Den Haag is dé winterstad met een bomvol programma!