Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Haagse Willemsvaart

Stap aan boord van een boot van de Willemsvaart en vaar mee van Den Haag naar Scheveningen!

Rederij De Willemsvaart is een kleine gezellige rederij die vanuit Den Haag naar Scheveningen vaart. Stap aan boord bij Chris die je heel veel over Den Haag weet te vertellen.

De rederij is flexibel dus schroom niet te vragen (bel even) of jouw favoriete route mogelijk is! Zo maakten wij tijdens onze stedentrip Den Haag, op verzoek een leuke stop bij de Waterkant waar we een kopje thee met schipper Chris dronken. En we lieten ons in de stad naar onze favoriete ijssalon brengen. Zo fijn dat dat kan!

Afhankelijk van het seizoen varen ze 7 dagen per week (in de wintermaanden 2 dagen per week) en kun je genieten van de stad vanaf het water. Onderweg hoor je veel over de dieren en planten die je ziet, super interessant. Ook leuk: in de zomer zijn er ook avondvaarten!

De Willemsvaart is genoemd naar Koning Willem I, die op verzoek van Burgemeester Copes van Cattenburch is gestart met het aanleggen van een waterweg tussen Den Haag en Scheveningen.

Wil je een keer meevaren? Klik dan op de roze button voor meer informatie over de mogelijkheden.
Let op: wel even reserveren!

Tip: wist je dat Kidsproof je ook via Facebook op de hoogte houdt van leuke activiteiten bij jou in de buurt? Like onze pagina nu en mis niets!

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

De Haagse Willemsvaart

Openingstijden Zie website. 7 dagen per week.
Vaart ook op verzoek, bel dus even.
Prijs Zie website via roze button voor de actuele prijzen
Mail direct

Mail direct naar De Haagse Willemsvaart

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Meer inspiratie

Aanbeveling

Muzikale kinderworkshop bij het Residentie Orkest

Terwijl jij geniet van het Zondagochtendconcert, maken de kinderen zelf muziek!
Reserveer

Sinterklaasintocht Den Haag

15 november komt Sinterklaas aan in Scheveningen. Kom jij ook naar deze gezellige Sinterklaas intocht?

Thor (8+)

Een epische voorstelling met klassieke muziek, hiphopdans en spoken word bij Amare in Den Haag

Sinterklaasconcert: Klaas & Krum

Muzikaal Sinterklaasavontuur met het Residentie Orkest in Amare Den Haag!

Uitgelicht

Spelletjesfans opgelet, het Spellenspektakel komt eraan!

Den Haag: superleuke stad voor kinderen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Den Haag: leukste stad voor kinderen

Waar ontdek je alles over Nederland? Vind je de auto van James Bond? Sta je zelf te shinen op een echt podium? En vind je magie in het theater? Waar kun je bouwen met miljoenen LEGO® stenen? Kun je nu al schaatsen? Of skiën? Spelen? Rennen? Ontdekken? Waar kun je alles beleven - en meer? En dan ‘s avonds pizza’s eten. In Den Haag. Want Den Haag is de leukste stad voor kinderen – en hun ouders.

Met je kinderen naar het Residentie Orkest 2025/2026

Klassieke muziek met je kinderen? Dat kan perfect bij de familieconcerten van het Residentie Orkest. Van Sinterklaas tot Anne de Poes. Na de voorstellingen kunnen kinderen ook zélf aan de slag in de instrumententuin. Een bijzondere ervaring!

Ontdek het programma 2025/2026 van Amare voor gezinnen!

Welkom bij Amare, het culturele hart van Den Haag waar magie, muziek en avontuur samenkomen! Voor ouders met kinderen in de basisschoolleeftijd is Amare dé plek om samen theater, muziek en meer te beleven. Laat je inspireren door het aanbod en ontdek waarom een bezoek aan Amare een must is voor jouw gezin.

Groot Kerstcircus Den Haag, reserveer met 25% korting!

Kom naar deze geweldige familieshow in de kerstvakantie. Reserveer nú met 25% Kidsproof-korting voor de beste plekken!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief