
Surfles bij Surfana
Wil jij leren surfen? Misschien wel met het hele gezin? Cool, boek eens een les bij Surfana!
Lijkt het jou ook zo gaaf, surfen? Het ziet er super stoer uit, maar voorop staat dat je heel veel plezier hebt! Niet alleen presteren, ook veel lachen!
Surfana geeft jou de mogelijkheid eens kennis te maken met deze gave sport. Je kunt een losse les nemen, een 3 ritten kaart, of meedoen aan een weekprogramma.
Kinderen worden op leeftijd ingedeeld, maar lijkt het je nou leuk om als ouder eens een les samen met je kind te doen? Dat kan, boek dan een privéles!
Materiaal en wetsuits zijn beschikbaar en hoef je dus niet zelf mee te nemen.
Tijdens de les wordt gezorgd dat iedereen op z’n gemak is en dat je spelenderwijs je eerste golven pakt. Al snel genoeg kun jij surfen en is het tijd op wat extra skills te leren!
Surfles in Zandvoort of Bloemendaal
Surfana surfschool heeft 2 locaties; 1 bij strandpaviljoen Rapa Nui in Bloemendaal en 1 bij Noosa in Zandvoort. Allebei te bereiken per fiets, auto (let op; parkeren kan een uitdaging zijn in de zomer!) en met het OV. De locatie in Zandvoort is in het bijzonder goed bereikbaar met de trein; het station is op loopafstand!
Belangrijk;
– Je moet minimaal een A en B diploma hebben
– Minimaal 6 jaar oud zijn
– Zelf zwemkleding, een handdoek, zonnebrand en een losse Euro voor de douche meenemen
Krijg je er al zin in? Klik dan door naar de website om een les te reserveren.
Tip:
Surfana biedt ook een wekelijkse Surfclub, een zomerkamp en kinderfeestjes!
Surfana Zandvoort
Zeeweg 94
2051 EC Overveen
Prijs
Vanaf €29,50 voor een losse lesToon op kaart
Meer inspiratie


Zomertip voor het hele gezin!
Op zoek naar een superleuk, leerzaam en koel uitje deze zomervakantie? Dan is dit jouw tip!
Speurtochten bij Caprera
Bijzondere wandelingen voor gezinnen in het wandelbos bij Openluchttheater Caprera
Speur door Museumhuis Beeckestijn
'Kijken met je handen': speur en zoek naar bijzondere voorwerpen in het buitenhuis!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomervakantie uitjes in Haarlem e.o | Voor kinderen en gezinnen
Wat heeft Haarlem allemaal te bieden deze zomervakantie? Nou: genoeg! Leuke gezins-uitjes, toffe activiteiten voor de kids, leuke musea met een familieprogramma... lees mee en vul de vakantie met allemaal leuke uitjes en activiteiten!
Vier de zomer bij Teylers
Een zomer vol verrassingen: tekenen tussen de schilderijen, zoeken naar spoken en meer leuke familie activiteiten in het oudste museum van Nederland
8 Redenen voor een dagje Linnaeushof!
Julie en Josephine gingen een dagje naar de grootste speeltuin van Europa; Linnaeushof in Bennebroek. Lees hier waarom ze vinden dat jij er ook eens heen zou moeten gaan!