
Hart Beach Surfrestaurant
Voel je thuis in de surfers huiskamer van Scheveningen met super veel lekkers, het hele jaar door!
Het hele jaar door kun je bij het Hart Beach surfrestaurant terecht voor lekker eten en om te relaxen. Bij Hart is iedereen welkom. Het is met recht een super chille huiskamer voor surfers en strandliefhebbers. Het hele jaar door!
De kinderen vervelen zich hier geen seconde met de trampoline, tafeltennistafel, volleybal- en voetbalnetten en héél veel speelgoed. Denk frisbees, skimboards of leef je helemaal uit in de skatebowl. En je gaat niet naar huis zonder een surflesje geprobeerd te hebben, toch!
Op het terras zit je eerste rang voor dé surfspot van Scheveningen en kun je relaxen met uitzicht op de Noordzee. Met slecht weer zit je binnen in het gezellige, verwarmde restaurant. Kinderen worden opgevangen door het enthousiaste team. Perfecte stek om samen te komen met familie of vrienden!
Vers & Biologisch
Bij het Surfrestaurant wordt er zoveel mogelijk gewerkt met verse & biologische producten.
365 dagen per jaar
Heel het jaar door geniet je van seizoensgebonden gerechten. Zo eet je ‘s winters kaasfondue bij het knusse haardvuurtje en ‘s zomers verse visvangst op het zonnige terras! Je kunt er de hele dag wel vertoeven met een lunch, borrel en diner.
Enthousiaste surfcrew
Het gehele team bestaat uit gepassioneerde surfers en strandliefhebbers. Samen zorgen ze er elke dag weer voor dat jij je thuis voelt bij Hart Beach!
Surfschool en meer
En natuurlijk is Hart Beach ook een professionele surfschool met lessen voor kinderen en families en de chillste kinderfeestjes en onvergetelijke vakantiekampen! Neem ook een kijkje in de surfwinkel voor de nieuwste surfkleding en accessoires.
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Dagje Scheveningen met kinderen!
Scheveningen, de bekendste badplaats van Nederland, bruist van activiteiten voor gezinnen: van spelen in de golven en genieten van het strand tot het ontdekken van de leukste attracties, spannende activiteiten en gezellige horecaspots – dé hotspots voor een onvergetelijk dagje weg delen we hier!
Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!
Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!
Kinderherdenking 4 mei in Madurodam
Op 4 mei is het ook in Madurodam twee minuten stil tijdens de Nationale Kinderherdenking. Een herdenking voor, door en met kinderen van 8 tot 14 jaar. Want ook nu zien we dat vrijheid niet vanzelfsprekend is. We moeten de verhalen blijven vertellen en onze kinderen daarbij betrekken. Dat kan tijdens de Nationale Kinderherdenking, maar je kan ook NU al met je kinderen aan de slag met herdenken en vrijheid. Lees er alles over in dit blog.